Kurumsal

hakkimizda

ECOPACK Makina Hakkında

Ecopack Ambalaj Ltd. Şirketi, genç ve dinamik bir ekip, ileri teknolojik makine ve ekipmanlarla 2011 yılında kurulmuştur. Kurulduğu tarihten itibaren, çalışanlarının devamlı olarak artan eğitim ve tecrübeleriyle, ürün ve hizmet kalitesini üst seviyelerde tutarak, sektöründe yer almıştır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları ve yatırımları ile sektörünün lideri olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Firmamız, nonwoven ultrasonik dikişli üretim parkurunda günlük 100 bin -150 bin adet üretim kapasitesine sahiptir. Son teknoloji parkurumuzda size kaliteyi en uygun fiyatlara sunma konusunda iddialıyız.

Uzmanlık alanımız olan ultrasonik dikişli bez torbalar, bez çantalar ve bez ambalaj ürünlerinde sizlere hizmet vermekteyiz.

Bizi rakiplerimizden farklı kılan özelliklerimiz; son teknoloji alt yapı, termin sürelerine maksimum özen ve kurumsal firmalarla olan uzun süreli çalışmalarımızdır.

Misyonumuz

Değişime açık ve yenilikçi bakışımızla sürekli yenilenmek; Tüketici ve müşteri odaklı hizmet anlayışımızla, ürün ve hizmette kalite çıtasını sürekli yükselterek, müşteri taleplerini en uygun koşullarda ve en uygun zamanında karşılamak; sunduğumuz görsel çözümler ile mutlak müşteri memnuniyeti sağlamak.

Vizyonumuz

Kişi ve kurumların reklam sektöründe ihtiyaç duyduğu görsel çözümleri, ileri teknolojiler kullanarak geniş bakış açısı ile sunup, tasarım ve üretime yön veren lider bir firma olmak.

Bülten için Kaydolun,
Son Haberlerimizi Alın.